Ankara Horlama

Horlama Problemi Olanlara Horlama Ameliyatı
Ankara horlama etmenini ortadan kaldıracak olan operasyonları gerçekleştirmekteyiz. Ankara bölgesi içerisinde horlama sorununuza bir çözüm arıyorsanız, en doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Horlama sorununuzun ortadan kalıcı bir şekilde kaldırılması için alanında uzman bir doktor bulmanız gerekmektedir. Bu açıdan alanında uzman ve tecrübeli olan bizlerden yararlanabilirsiniz.

Google ile sitemize ulaştıktan sonra iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve kliniğimize gelmek için randevu alabilirsiniz. Kliniğimize geldiğinizde burnunuzda incelemeler yapılır ve detaylı tüm bilgilendirmeler tarafınıza yapılır.

Başlıklar

Horlama Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Horlama ameliyat nasıl yapılır sorusu hastalarımız tarafından sıkça sorulmaktadır. Bu sorunun cevabını yazımızın devamında sizlere vereceğiz. Horlama ameliyatı esnasında hastalarımızın herhangi bir ağrı ve acı hissetmemesi adına genel anestezi yapmaktayız.

Genel anestezi alerjisi olan hastalarımızda bu işlemler oldukça sakıncalıdır. Bu sebepten dolayı ameliyattan önce kan değerleriniz ile birlikte genel anesteziye alerjiniz olup olmadığını kontrol etmekteyiz.

Ameliyat işlemi sırasında horlamaya neden olan organ üzerinde gerekli işlemler gerçekleştirilir. Burada horlamanın sebeplerinden biri dildir. Normal konumundan daha büyük olan küçük dilde bir küçültme işlemi yapılır. Yumuşak olan damak gerilir. Bademcikler kesilerek vücuttan çıkarılır. İşlemler tamamlandıktan sonra kesim alanı dikişler ve diğer cihazlarla kapatılır.

Horlama Ameliyatı Çeşitleri;

Horlama ameliyatı çeşitleri 5 başlık altında incelenmektedir. Bu başlıklar ise şu şekildedir;

  • Geniz eti ameliyatı
  • Bademcik ameliyatı
  • Burun orta kemiği eğriliği ameliyatı
  • Burun eti küçültme ameliyatı
  • Dil kökünün çıkarılması ameliyatı

Horlama Ameliyatı Kaç Günde İyileşir?

Horlama ameliyatı iyileşme süreci oldukça kısadır. Hastalarımız bir gün sonra toparlanır. Bunun ile birlikte hastalarımızın iş ve sosyal hayata dönüş sağlaması 7-10 günü bulmaktadır. Bu yaklaşık olarak verilmiş bir süredir.

Burada hastaya yapılan işlemin derecesi ve kişiye göre iyileşme sürelerinde değişiklik olur. Burada en kritik nokta ameliyat sonrasında iyileşme sürecinde hijyen kurallarına uymaktır.  Hijyen sağlanmadığı taktirde bazı enfeksiyonlara yakalanabilirsiniz.

Hasta yapılan ameliyattan sonra çok ayakta durmamalı. Burada dışkının yumuşak bir şekilde çıkabilmesi için günlük su içmenizi arttırmanız gerekmektedir. Burada günde yaklaşık olarak 3 litre su içmenizi öneririz.

Vamtam
Vamtam

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Horlama Problemi Olanlara Horlama Ameliyatı

Horlama Problemi Olanlara Horlama Ameliyatı

Horlama problemi olanlara horlama ameliyatı uygulanmaktadır. Bu horlama ameliyatı kişinin kendisi ile çevresindekilere büyük rahatlık sağlamaktadır. Birçok kişinin dışarıda uyumamasına sebep olan horlama etmeni, bu

Horlama Problemi Olanlara Horlama Ameliyatı

Horlama Ameliyatları Hakkında Detaylı Bilgiler

Başlıklar Horlama ameliyatları hakkında detaylı bilgiler için yazımızı ve web sitemizi inceleyin. Horlama, kişinin kendisi ile birlikte çevresini rahatsız eden bir durumdur. Bu durum ile