Erkeklerde Burun Dolgusu

Erkeklerde burun dolgusu işleminin tercih edilmesinin birkaç nedeni vardır. Erkekler için burunlarının görünümü, genel yüz görünümlerinin önemli bir parçasıdır. Eğri veya kemerli bir burun, dolgu enjeksiyonlarının kullanılmasıyla büyük ölçüde iyileştirilebilir. Erkekler en çok kemer ve eğikliğin giderilmesi için dolgu işlemlerine başvurmaktadır.

Çoğu erkek hastalarımız burun estetiği yaptırma sonucunda burunlarını yadırgamamak için öncesinde burun dolgusu işlemine başvurur. Burun dolgusunda sonuçlardan memnun kaldıkları taktirde burun estetik işlemlerine başvurur. Bu durumda erkekler için burun dolguları büyük önem taşır. Fakat unutulmaması gerekir ki dolgu tam anlamıyla burundan gitmezse, estetik işlemi ileri tarihe atılır.

Fakat herkeste dolgu tam anlamıyla işe yaramaz. Bu cildin tipik özelliğinden dolayı gerçekleşen bir durumdur. Burada istenilen sonuçları elde etmek için ameliyat gerekir. Ancak birçok erkek için gerekli olan tek şey dolgu enjeksiyonlarıdır. Erkeklerin burun dolgusu yaptırmayı tercih etmelerinin bir başka nedeni de fonksiyonel sebeplerdir.

Sapmış bir septum, nefes almada zorluğa neden olabilir ve diğer sağlık sorunlarına yol açabilir. Bazı durumlarda cerrahi tek seçenek olur. Ancak birçok insan için dolgu enjeksiyonları septumu düzeltmeye ve hava akışını iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Son olarak bazı erkekler travma sonucunda yaralanma veya kusuru düzeltmek için burun dolgusu yaptırmayı tercih ederler.

Erkeklerde Burun Dolgusu

Başlıklar

Erkeklerde Burun Dolgu Modelleri

Erkeklerin burun dolgusu işlemlerini düşünmek istemelerinin birkaç nedeni vardır. Bunun bir nedeni, burnun belirgin bir yüz özelliği olması ve çekiciliğin odak noktası olabilmesidir. Bazı erkekler için burunlarının görünümü kendilerini rahatsız hissetmelerine veya görünümlerinden mutsuz olmalarına neden olabilir. Bir burun dolgusu prosedürü, yüzün genel görünümünü iyileştirmeye ve güveni artırmaya yardımcı olmaktır.

Erkekler için burun dolgusu işlemlerinin bir diğer faydası da burundaki yapısal sorunları düzeltmesidir. Bazı erkeklerin burun köprüsünde bir şişlik olabilir veya burunları çok geniş veya çok dar olabilir. Burun dolgusu bu sorunları düzeltmeye ve burna daha simetrik bir görünüm kazandırmaya yardımcı olabilir. Son olarak, birçok erkek nefeslerini iyileştirmek için burun dolgusu yaptırmayı tercih eder.

Erkeklerde Burun Dolgusu Ve Burun Dolgu Fiyatları

Burun dolgusu fiyatları hakkında burada net bir tutar belirtmek doğru olmayacaktır. Bu açıdan fiyatlandırmalar için bizlere ulaşarak, net ve güncel tutarları öğrenebilirsiniz. Fakat fiyatların hastaya enjekte edilme ölçüsüne bağlı olarak değiştiğini belirtmek isteriz.

Erkeklerde Burun Dolgusu

Burun Dolgu Kalıcılık Süresi

Burun dolgusu kalıcılık süresi genel olarak yaklaşık 12 aydır. Bu süreye kadar kalıcılığını sürdürür. Bu prosedürün sonuçlarının uzun süre kalıcı olduğu ve erkeklere bir süre daha güzel bir burun görünümünü sağladığı anlamına gelir. Ayrıca dolgu yavaş yavaş vücut tarafından emildiği için istenilen görünümü korumak için herhangi bir ek ameliyata veya tedaviye gerek yoktur. Burun dolguları için Google üzerinden bizlere ulaşın ve ardından kliniğimizden randevu almayı unutmayın.

Vamtam
Vamtam

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burun Dolgusu Süresi

Burun Dolgusu Süresi Ne Kadardır?

Burun dolgusu süresi ile ilgili en çok sorulan sorulardan birisi burun dolgusunun ne kadar dayanacağıdır ve burnun eski haline gelip gelmeyeceğidir. Burun Dolgusu Sonrası Burun

Burun Dolgusu

Burun Dolgusu İle Burun Şeklini Değiştirmek

Günümüzde burun dolgusu burun estetiği için kullanılan önemli ve bilinen bir tekniktir. Başlıklar Burun Dolgusunun Burun Ameliyatı İle Arasındaki Benzerlikler Burun Ameliyatında burnu şekillendirmek için