Rinoplasti Ameliyatı Ankara

Rinoplasti Ameliyatı Ankara

Rinoplasti ameliyatı Ankara, burnunun şeklinden memnun olmayan kişilerin başvurduğu bir estetik operasyon çeşidi olarak bilinmektedir. Burun estetiği bireylerin yüzünde en çok dikkat çeken yer alan burunda çeşitli estetik düzenlemelerin yapılmasını ifade etmektedir. Burun, bireyler için en önemli organlardan bir tanesi olup solunum sisteminin de bir parçasıdır. Bu nedenle insanların rahat bir şekilde nefes alıp verebilmesi için burnunda herhangi bir problem olmaması gerekir. Burnunuzda estetik bir problem olması durumunda estetik bir cerraha başvurarak sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Burnunuzda herhangi bir estetik ya da sağlık problemi olması durumunda bize başvurarak kusursuz bir şekilde rinoplasti operasyonunun yapılmasını sağlayabilirsiniz. Gelişen teknolojik çalışmaları son derece yakından takip ederken en yeni teknikleri detaylı bir şekilde inceliyor ve burun sağlığınız için gerekli uygulamalara başvuruyoruz. Siz de burun sağlığınız ile ilgili estetik bir operasyon geçirmek istiyorsanız kliniğimiz ile burun estetiği çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

Başlıklar

Rinoplasti Ameliyatı Ankara Nasıl Yapılır?

Burunda meydana gelen çeşitli estetik problemlerin giderilmesi için rinoplasti operasyonunun yapılması gerektiğinden bahsettik. Bu bağlamda söz konusu estetik operasyonlar genellikle burun şekil bozuklukları için tercih edildiği düşünülse de kemik kırıkları, geniz eti ve nefes almada zorluk gibi problemler nedeni ile de gerçekleştirilmektedir. Problemin tipine ve ağırlığına göre farklı rinoplasti yöntemleri sunulabilmektedir. Kliniğimiz sunduğu problemsiz çözüm önerileri ile bireylerin son derece kusursuz burunlara sahip olmasını sağlamaktadır. Günümüzde tercih edilen farklı rinoplasti türleri vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir.

Kapalı Rinoplasti

Kapalı burun estetiği olarak da ifade edilen rinoplasti, burundaki problemlerin dikişsiz bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Burun deliğinden gerçekleştirilen kesiler ile herhangi bir iz kalmadan gerçekleştirilen kapalı rinoplasti sonrasında ödeme oluşumu ve şişlik gibi problemlerin meydana gelme olasılığı düşüktür. 1-1.5 saat arasında süren söz konusu uygulama ile başarılı sonuçlar elde etmek mümkündür.

Açık Rinoplasti

Kapalı burun estetiğinin tam tersi olan açık rinoplasti, burun çeşitli kesilerin oluşturulması ile gerçekleştirilmektedir. Günümüzde kapalı rinoplastiye göre daha az tercih edilmektedir. Siz de rinoplasti ameliyatı Ankara ameliyatı ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Rinoplasti ameliyatı için Google üzerinden sitemize giriş yapabilir ve gerekli bilgilerimizden bizlerle irtibat haline geçebilirsiniz.

Vamtam
Vamtam

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Burun Dolgusu Süresi

Burun Dolgusu Süresi Ne Kadardır?

Burun dolgusu süresi ile ilgili en çok sorulan sorulardan birisi burun dolgusunun ne kadar dayanacağıdır ve burnun eski haline gelip gelmeyeceğidir. Burun Dolgusu Sonrası Burun

Burun Dolgusu

Burun Dolgusu İle Burun Şeklini Değiştirmek

Günümüzde burun dolgusu burun estetiği için kullanılan önemli ve bilinen bir tekniktir. Başlıklar Burun Dolgusunun Burun Ameliyatı İle Arasındaki Benzerlikler Burun Ameliyatında burnu şekillendirmek için