Rinoplasti Revizyon

Burun Eti Küçültme Ameliyatı

Rinoplasti revizyon, burun estetiği sonrasında gerekli düzeltmelerin gerçekleştirilmesi amacını taşıyan oldukça değerli çözümlerden bir tanesidir. Bu kapsamda revizyon işlemlerinin gerçekleştirilmesi adına titizlik ön planda olmalıdır. Öte yandan uygulamayı gerçekleştirecek olan estetik uzmanının da çok başarılı olması şarttır.

Rinoplasti revizyon işleminin ne olduğuna bakıldığında bireylerin daha önce birden fazla burun estetik ameliyatı geçirdiğinden söz etmek gerekir. Burun estetiği yapılmasına rağmen arzu edilen sonucun elde edilememiş olması nedeniyle yeni bir estetik operasyona ihtiyaç duyulur. Bu da aslında daha kaliteli bir burun yapısına sahip olmayı destekler. Revizyon rinoplastisinin sadece burun şeklini değil aynı zamanda işlevselliğini de etkileyecek olması bu işlemin zaman kaybetmeden gerçekleştirilmesini gerekli kılar.

Başlıklar

Rinoplasti Revizyon Süreci Nasıldır?

Rinoplasti işlemleri ile birebir aynı olan bu operasyonun tek farkı başarısız operasyonların ortadan kaldırılmasıdır. Bu kapsamda burnunuzun yapısı incelenerek nasıl çözümlere başvurulabileceği belirlenir. Hasta talepleri dikkate alınarak gerçekleştirilen planlama işlemlerinin yanı sıra bilgisayar ortamında gerçekleştirilen tasarımlar da oldukça önemlidir.

Burunda ortaya çıkan bozuklukların giderilmesine ek olarak eğrilik, burun ucu düşmesi ya da mandala sıkışmış burun gibi sorunlar da ortadan kaldırılmaktadır. Genel manada nefes alışverişini destekleyen bu operasyon sayesinde daha kaliteli bir yaşama kapı aralamanız muhtemeldir.

Operasyon Öncesinde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Revizyon rinoplasti işlemleri konusunda nasıl bir sürecin sizi beklediğini merak ediyorsanız bu noktada dikkat etmeniz gereken detaylara odaklanmalısınız. Revizyon işlemine hazırlık sürecinde doktorunuzun önerilerine mutlaka uymalısınız. Bu kapsamda aşağıdaki uygulamaları gerçekleştirmelisiniz.

  • Ameliyat öncesi ve sonrasında sigara kullanımına ara vermelisiniz,
  • Operasyonun gerçekleşeceği gün makyaj gibi uygulamalardan kesinlikle kaçınmalısınız,
  • Operasyon öncesindeki 6 saat boyunca herhangi bir şey yememeli ve içmemelisiniz,
  • Ameliyat öncesinde en az 2 saat hastanede bulunmalı ve gerekli hazırlıkların yapılmasını sağlamalısınız,
  • Rinoplasti işlemleri öncesinde rahatlamanız açısından hekiminizin önereceği ilaçları tercih edebilirsiniz.

Hekiminiz tarafından önerilen uygulamaları gerçekleştirmeniz halinde operasyonun daha başarılı olması muhtemeldir. Bu nedenle de kesinlikle uyulması gereken hususlara dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde revizyon rinoplasti operasyonunun arzu edilen başarıyı yakalaması noktasında sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Rinoplasti revizyon işlemi için Google ile bizlere ulaşın.

Vamtam
Vamtam

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Burun Dolgusu Süresi

Burun Dolgusu Süresi Ne Kadardır?

Burun dolgusu süresi ile ilgili en çok sorulan sorulardan birisi burun dolgusunun ne kadar dayanacağıdır ve burnun eski haline gelip gelmeyeceğidir. Burun Dolgusu Sonrası Burun

Burun Dolgusu

Burun Dolgusu İle Burun Şeklini Değiştirmek

Günümüzde burun dolgusu burun estetiği için kullanılan önemli ve bilinen bir tekniktir. Başlıklar Burun Dolgusunun Burun Ameliyatı İle Arasındaki Benzerlikler Burun Ameliyatında burnu şekillendirmek için