Ankara Burun Estetiği

Burun Estetiği Ameliyatı Tercih Edilme Sebepleri
Ankara burun estetiği yaptırmak isteyen tüm hastalarımızı kliniğimize bekleriz. Burun estetiklerinde doktor uzmanlığı en önemli unsurlardan biridir. Bu anlamda iyi bir doktor bulmanız ilk hedefiniz olmalıdır. Sizlerin istediği burun şekillerine göre estetik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca dış görünüşün dışında, burnun içerisinde yer alan sorunları da gidermekteyiz.

Burun estetiğinin işlevsel özelliğine bakacak olursak burundaki estetik problemleri ortadan kaldırmak için kullanılan cerrahi operasyon olduğunu söyleyebiliriz. Burun estetiği rinoplasti olarak da bilinmektedir.

Günümüzde en çok talep alan operasyonlar burun küçültme ve burun ucunun yükseltilmesidir. Bu operasyonlarda ayrıca kemik törpüleme, burun kemiğinin eğriliğini düzeltme ve burun genişliğini giderme gibi işlemlerde mevcuttur.

Burun estetiği ameliyatları ile nefes almayı zorlaştıran sağlık sorunları da tedavi edilmektedir. Bu operasyonlar ile burun delikleri ideal genişliğe getirilirse, ağız kokusu ve boğaz kuruluğu hissini ortadan kalkar. Bunun dışında uyku sırasında ağız solunumu yapmak zorunda kalan kişilerin burun içinden nefes alması sağlanır. Öncelikle bu işlemler giderilir. Ardından dış görüntü yani estetik açıdan işlemler yapılır. Böylelikle ameliyatınız bitmiş olur.

Burun estetiğinde erkek ve kadın hastalarımızda farklı işlemler gerçekleştirmekteyiz. Bunun sebebi ise cilt deri tipi yapısı, burun yapı farklılığı ve kemik yapılarının farklı olması sebebi ile birbirinden farklı işlemler gerçekleştirilir.

Estetik açıdan kadınlarda burnun ters ucu, erkeklerde ise üst dudağı fazla açık olmayan burun şekilleri tercih edilir. Erkeklerde burun kemeri daha belirgindir. Bu sebepten dolayı erkeklerde burun estetiği öncesi ve sonrası resimlerle karşılaştırıldığında çok büyük fark gözlemlenir. Kadınlarda da bu farklılıklar gözlemlenir.

Başlıklar

Burun Estetiği Çeşitleri

Burun estetiği çeşitleri mevcuttur. Bu çeşitler ise şöyledir;

  • Piezo Burun Estetiği
  • Kemerli Burun Estetiği
  • Kapalı Burun Estetiği
  • Geniş Burun Estetiği
  • Revizyon Burun Estetiği
  • Lazerle Burun Estetiği
  • Dolguyla Burun Estetiği

Burun Estetiği Zor Bir Ameliyat Mı?

Burun estetiği zor bir ameliyat değildir. Ameliyatlara kesinlikle bu düşünceler ile girmeyin. Burun yapısal anlamda oldukça karmaşık bir organdır. Ancak bu şekilde karmaşık olmasına rağmen burun estetiği hasta için zor bir ameliyat değildir.

Hasta genel anestezi etkisi altında olduğu için bir şey hissetmez. Ameliyattan bir hafta sonra kendinizi toparlayacak ve ömür boyu güzel bir buruna sahip olmanın mutluluğu içerisine gireceksiniz. Burun estetiği için tüm detaylar için Google üzerinden sitemize giriş yapın. Gerekli iletişim bilgilerimiz ile diğer tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Vamtam
Vamtam

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Göz Kapağı Estetiği

Güncel Göz Kapağı Estetiği

Güncel göz kapağı estetiği hakkında çeşitli bilgilendirmelere bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Çoğu insan gözlerinin görünüşünü hafife alır. Sonuçta, çevremizdeki dünyayı görmemize yardımcı olmak için gözlerimiz görevi

Burun Estetiği Ameliyatı Tercih Edilme Sebepleri

Burun Estetiği Ameliyatı Tercih Edilme Sebepleri

Burun estetiği ameliyatı tercih edilme sebepleri oldukça fazladır. Günümüzde çoğu kişi bu ameliyatlara başvurmaktadır. Burun yüzün odak bölgesi olduğu için yüze uygun olamalıdır. Burun estetiği

Erkek Burun Estetiği 2022

Erkek Burun Estetiği 2022

Erkek burun estetiği 2022 kişinin yüzündeki en belirgin özelliği olan burnu düzeltme işlemlerinden biridir. Erkekler için orantılı bir buruna sahip olmak estetik açıdan hoş bir